AHA80AFB-10R
YageoYageo
AHA80AFB-10R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-10R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 10 OHM 1% 80W
Ngā Rauemi: AHA80AFB-10R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
54 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-10R
Tau Wae AHA80AFB-10R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 1% 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14789 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-10R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Kāhua Ara Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA80AFB-110R
AHA80AFB-110R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 110 OHM 1
I roto i te taonga: 13039 pcs
Tikiake: AHA80AFB-110R.pdf
RFQ
AHA80AFB-105R
AHA80AFB-105R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 105 OHM 1
I roto i te taonga: 14051 pcs
Tikiake: AHA80AFB-105R.pdf
RFQ
AHA80AFB-10R7
AHA80AFB-10R7
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.7 OHM