AHA80AFB-0R1
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-0R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA80AFB-0R1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-0R1
Tau Wae AHA80AFB-0R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14628 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-0R1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 100 mOhms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA80AFB-0R13
AHA80AFB-0R13
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.13 OHM
I roto i te taonga: 13601 pcs
Tikiake: AHA80AFB-0R13.pdf
RFQ
AHA80AFB-0R11
AHA80AFB-0R11
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.11 OHM