AHA50AJB-680R
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AJB-680R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 680 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA50AJB-680R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AJB-680R
Tau Wae AHA50AJB-680R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 680 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39628 pcs Pepa Raraunga AHA50AJB-680R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 680 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 680 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound