AHA50AJB-3R
YageoYageo
AHA50AJB-3R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AJB-3R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 3 OHM 5% 50W
Ngā Rauemi: AHA50AJB-3R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AJB-3R
Tau Wae AHA50AJB-3R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 3 OHM 5% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44350 pcs Pepa Raraunga AHA50AJB-3R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 3 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 3.0CZBK Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA50AJB-3R6
AHA50AJB-3R6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.6 OHM 1
I roto i te taonga: 45346 pcs
Tikiake: AHA50AJB-3R6.pdf
RFQ
AHA50AJB-3K9
AHA50AJB-3K9
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.9K OHM
I roto i te taonga: 42361 pcs
Tikiake: AHA50AJB-3K9.pdf
RFQ
AHA50AJB-3R3
AHA50AJB-3R3
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.3 OHM 1