AHA50AJB-1R
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AJB-1R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA50AJB-1R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AJB-1R
Tau Wae AHA50AJB-1R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40516 pcs Pepa Raraunga AHA50AJB-1R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA50AJB-1K3
AHA50AJB-1K3
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.3K OHM
I roto i te taonga: 40264 pcs
Tikiake: AHA50AJB-1K3.pdf
RFQ
AHA50AJB-1R5
AHA50AJB-1R5
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.5 OHM 1
I roto i te taonga: 41667 pcs
Tikiake: AHA50AJB-1R5.pdf
RFQ
AHA50AJB-1R1
AHA50AJB-1R1
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
Tikiake: AHA50AJB-1R1.pdf
AHA50AJB-1K1
AHA50AJB-1K1
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM
Tikiake: AHA50AJB-1K1.pdf
AHA50AJB-1R6
AHA50AJB-1R6
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.6 OHM 1
Tikiake: AHA50AJB-1R6.pdf
AHA50AJB-1R8
AHA50AJB-1R8
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.8 OHM 1
Tikiake: AHA50AJB-1R8.pdf
AHA50AJB-1R2
AHA50AJB-1R2
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.2 OHM 1