AHA50AJB-1K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AJB-1K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 1K OHM 1%
Ngā Rauemi: AHA50AJB-1K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
252 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AJB-1K
Tau Wae AHA50AJB-1K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 1K OHM 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43989 pcs Pepa Raraunga AHA50AJB-1K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1 kOhms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA50AJB-1K6
AHA50AJB-1K6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.6K OHM
I roto i te taonga: 38571 pcs
Tikiake: AHA50AJB-1K6.pdf
RFQ
AHA50AJB-18R
AHA50AJB-18R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 18 OHM 5% 50W
I roto i te taonga: 40511 pcs
Tikiake: AHA50AJB-18R.pdf
RFQ
AHA50AJB-15R
AHA50AJB-15R
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 50W
Tikiake: AHA50AJB-15R.pdf
AHA50AJB-1K1
AHA50AJB-1K1
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM
Tikiake: AHA50AJB-1K1.pdf
AHA50AJB-1K2
AHA50AJB-1K2
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.2K OHM
Tikiake: AHA50AJB-1K2.pdf
AHA50AJB-150R
AHA50AJB-150R
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 150 OHM 1
Tikiake: AHA50AJB-150R.pdf
AHA50AJB-16R
AHA50AJB-16R
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 16 OHM 1%
Tikiake: AHA50AJB-16R.pdf
AHA50AJB-1K3
AHA50AJB-1K3
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.3K OHM
Tikiake: AHA50AJB-1K3.pdf
AHA50AJB-1K8
AHA50AJB-1K8
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.8K OHM
Tikiake: AHA50AJB-1K8.pdf
AHA50AJB-180R
AHA50AJB-180R
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 180 OHM 1
Tikiake: AHA50AJB-180R.pdf
AHA50AJB-1K5
AHA50AJB-1K5
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.5K OHM
Tikiake: AHA50AJB-1K5.pdf
AHA50AJB-160R
AHA50AJB-160R
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 160 OHM 1
Tikiake: AHA50AJB-160R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel