AHA50AFB-5R23
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AFB-5R23
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.23 OHM
Ngā Rauemi: AHA50AFB-5R23.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
252 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AFB-5R23
Tau Wae AHA50AFB-5R23 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.23 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32575 pcs Pepa Raraunga AHA50AFB-5R23.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 5.23 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.23 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA50AFB-5R9
AHA50AFB-5R9
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.9 OHM 1
I roto i te taonga: 30702 pcs
Tikiake: AHA50AFB-5R9.pdf
RFQ
AHA50AFB-5R
AHA50AFB-5R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W