AHA50AFB-39R
YageoYageo
AHA50AFB-39R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AFB-39R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 39 OHM 1% 50W
Ngā Rauemi: AHA50AFB-39R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AFB-39R
Tau Wae AHA50AFB-39R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 39 OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34467 pcs Pepa Raraunga AHA50AFB-39R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 39 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor