AHA50AFB-348R
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AFB-348R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 348 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA50AFB-348R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AFB-348R
Tau Wae AHA50AFB-348R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 348 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35821 pcs Pepa Raraunga AHA50AFB-348R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 348 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 348 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor