AHA50AFB-27R
YageoYageo
AHA50AFB-27R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AFB-27R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 27 OHM 1% 50W
Ngā Rauemi: AHA50AFB-27R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AFB-27R
Tau Wae AHA50AFB-27R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 27 OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38064 pcs Pepa Raraunga AHA50AFB-27R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 27 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA50AFB-26R1
AHA50AFB-26R1
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 26.1 OHM
I roto i te taonga: 29147 pcs
Tikiake: AHA50AFB-26R1.pdf
RFQ
AHA50AFB-280R
AHA50AFB-280R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 280 OHM 1
I roto i te taonga: 29562 pcs
Tikiake: AHA50AFB-280R.pdf
RFQ
AHA50AFB-27R4
AHA50AFB-27R4
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 27.4 OHM