AHA50AFB-1R1
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AFB-1R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA50AFB-1R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AFB-1R1
Tau Wae AHA50AFB-1R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36007 pcs Pepa Raraunga AHA50AFB-1R1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1.1 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA50AFB-1K96
AHA50AFB-1K96
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.96K OHM
I roto i te taonga: 32934 pcs
Tikiake: AHA50AFB-1K96.pdf
RFQ
AHA50AFB-1R24
AHA50AFB-1R24
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.24 OHM
I roto i te taonga: 36822 pcs
Tikiake: AHA50AFB-1R24.pdf
RFQ
AHA50AFB-1R
AHA50AFB-1R
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W
Tikiake: AHA50AFB-1R.pdf
AHA50AFB-1R27
AHA50AFB-1R27
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.27 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R27.pdf
AHA50AFB-1R07
AHA50AFB-1R07
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.07 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R07.pdf
AHA50AFB-1R15
AHA50AFB-1R15
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R15.pdf
AHA50AFB-1R05
AHA50AFB-1R05
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R05.pdf
AHA50AFB-1K91
AHA50AFB-1K91
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.91K OHM
Tikiake: AHA50AFB-1K91.pdf
AHA50AFB-1R13
AHA50AFB-1R13
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R13.pdf
AHA50AFB-1R21
AHA50AFB-1R21
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.21 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R21.pdf
AHA50AFB-1R18
AHA50AFB-1R18
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.18 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R18.pdf
AHA50AFB-1R02
AHA50AFB-1R02
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.02 OHM
Tikiake: AHA50AFB-1R02.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel