AHA50AFB-1K5
YageoYageo
AHA50AFB-1K5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AFB-1K5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 50W
Ngā Rauemi: AHA50AFB-1K5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AFB-1K5
Tau Wae AHA50AFB-1K5 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35316 pcs Pepa Raraunga AHA50AFB-1K5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1.5 kOhms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa YAG1028 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound