AHA25AFB-5R36
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-5R36
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.36 OHM
Ngā Rauemi: AHA25AFB-5R36.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-5R36
Tau Wae AHA25AFB-5R36 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.36 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35083 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-5R36.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 5.36 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.36 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA25AFB-590R
AHA25AFB-590R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 590 OHM 1
I roto i te taonga: 38074 pcs
Tikiake: AHA25AFB-590R.pdf
RFQ
AHA25AFB-5R
AHA25AFB-5R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 5 OHM 1% 25W