AHA25AFB-4K99
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-4K99
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 4.99K OHM
Ngā Rauemi: AHA25AFB-4K99.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-4K99
Tau Wae AHA25AFB-4K99 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 4.99K OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37267 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-4K99.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 4.99 kOhms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.99 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor