AHA25AFB-1R
YageoYageo
AHA25AFB-1R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-1R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W
Ngā Rauemi: AHA25AFB-1R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-1R
Tau Wae AHA25AFB-1R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39563 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-1R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa YAG1008 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA25AFB-1K82
AHA25AFB-1K82
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.82K OHM
I roto i te taonga: 32940 pcs
Tikiake: AHA25AFB-1K82.pdf
RFQ
AHA25AFB-1K87
AHA25AFB-1K87
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.87K OHM
I roto i te taonga: 33367 pcs
Tikiake: AHA25AFB-1K87.pdf
RFQ
AHA25AFB-1R1
AHA25AFB-1R1
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
Tikiake: AHA25AFB-1R1.pdf
AHA25AFB-1K96
AHA25AFB-1K96
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.96K OHM
Tikiake: AHA25AFB-1K96.pdf
AHA25AFB-1R05
AHA25AFB-1R05
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05 OHM
Tikiake: AHA25AFB-1R05.pdf
AHA25AFB-1R07
AHA25AFB-1R07
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.07 OHM