AHA25AFB-1K
YageoYageo
AHA25AFB-1K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-1K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1K OHM 1% 25W
Ngā Rauemi: AHA25AFB-1K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-1K
Tau Wae AHA25AFB-1K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1K OHM 1% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34356 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-1K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1 kOhms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa YAG1015 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA25AFB-1K13
AHA25AFB-1K13
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13K OHM
I roto i te taonga: 32910 pcs
Tikiake: AHA25AFB-1K13.pdf
RFQ
AHA25AFB-1K02
AHA25AFB-1K02
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.02K OHM
I roto i te taonga: 39788 pcs
Tikiake: AHA25AFB-1K02.pdf
RFQ
AHA25AFB-19R6
AHA25AFB-19R6
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 19.6 OHM
Tikiake: AHA25AFB-19R6.pdf
AHA25AFB-18R7
AHA25AFB-18R7
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 18.7 OHM
Tikiake: AHA25AFB-18R7.pdf
AHA25AFB-1K15
AHA25AFB-1K15
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15K OHM
Tikiake: AHA25AFB-1K15.pdf
AHA25AFB-18R2
AHA25AFB-18R2
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 18.2 OHM
Tikiake: AHA25AFB-18R2.pdf
AHA25AFB-1K1
AHA25AFB-1K1
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM