AHA25AFB-15R4
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-15R4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 15.4 OHM
Ngā Rauemi: AHA25AFB-15R4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-15R4
Tau Wae AHA25AFB-15R4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 15.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35143 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-15R4.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 15.4 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15.4 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA25AFB-16R2
AHA25AFB-16R2
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 16.2 OHM
I roto i te taonga: 34377 pcs
Tikiake: AHA25AFB-16R2.pdf
RFQ
AHA25AFB-15R
AHA25AFB-15R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 15 OHM 1% 25W