AHA25AFB-12R
YageoYageo
AHA25AFB-12R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-12R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W
Ngā Rauemi: AHA25AFB-12R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-12R
Tau Wae AHA25AFB-12R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48463 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-12R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 12 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa YAG1021 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound