AHA25AFB-11R
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-11R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.0 OHM
Ngā Rauemi: AHA25AFB-11R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-11R
Tau Wae AHA25AFB-11R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.0 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38208 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-11R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 11 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 11 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA25AFB-11R8
AHA25AFB-11R8
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.8 OHM
I roto i te taonga: 37387 pcs
Tikiake: AHA25AFB-11R8.pdf
RFQ
AHA25AFB-115R
AHA25AFB-115R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 115 OHM 1
I roto i te taonga: 33712 pcs
Tikiake: AHA25AFB-115R.pdf
RFQ
AHA25AFB-10R7
AHA25AFB-10R7
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.7 OHM
Tikiake: AHA25AFB-10R7.pdf
AHA25AFB-11R3
AHA25AFB-11R3
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.3 OHM