AHA25AFB-0R1
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA25AFB-0R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA25AFB-0R1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA25AFB-0R1
Tau Wae AHA25AFB-0R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32533 pcs Pepa Raraunga AHA25AFB-0R1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 100 mOhms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.587" (14.90mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA25AFB-0R12
AHA25AFB-0R12
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.12 OHM
I roto i te taonga: 41086 pcs
Tikiake: AHA25AFB-0R12.pdf
RFQ
AHA227M50G24B-F
AHA227M50G24B-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
I roto i te taonga: 160237 pcs
Tikiake: AHA227M50G24B-F.pdf
RFQ
AHA25AFB-0R11
AHA25AFB-0R11
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.11 OHM
Tikiake: AHA25AFB-0R11.pdf
AHA227M35F24T-F
AHA227M35F24T-F
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Tikiake: AHA227M35F24T-F.pdf
AHA25AFB-0R16
AHA25AFB-0R16
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.16 OHM
Tikiake: AHA25AFB-0R16.pdf
AHA227M35G24B-F
AHA227M35G24B-F
Tikiake: AHA227M35G24B-F.pdf
AHA227M35G24T-F
AHA227M35G24T-F
Tikiake: AHA227M35G24T-F.pdf
AHA25AFB-0R15
AHA25AFB-0R15
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.15 OHM
Tikiake: AHA25AFB-0R15.pdf
AHA25AFB-0R13
AHA25AFB-0R13
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.13 OHM
Tikiake: AHA25AFB-0R13.pdf
AHA25AFB-0R14
AHA25AFB-0R14
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.14 OHM
Tikiake: AHA25AFB-0R14.pdf
AHA227M35F24B-F
AHA227M35F24B-F