AHA10BJB-620R
Hua Hua
Tau Wae: AHA10BJB-620R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASIS MOUNT 620 OHM 5%
Ngā Rauemi: AHA10BJB-620R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA10BJB-620R
Tau Wae AHA10BJB-620R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASIS MOUNT 620 OHM 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8193 pcs Pepa Raraunga AHA10BJB-620R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 620 Ohms Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M4 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.795" (45.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 620 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor