AHA10BJB-3R9
Hua Hua
Tau Wae: AHA10BJB-3R9
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASIS MOUNT 3.9 OHM 5%
Ngā Rauemi: AHA10BJB-3R9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA10BJB-3R9
Tau Wae AHA10BJB-3R9 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASIS MOUNT 3.9 OHM 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9280 pcs Pepa Raraunga AHA10BJB-3R9.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 3.9 Ohms Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M4 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.795" (45.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA10BJB-47R
AHA10BJB-47R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 100W
I roto i te taonga: 8421 pcs
Tikiake: AHA10BJB-47R.pdf
RFQ
AHA10BJB-4R3
AHA10BJB-4R3
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 4.3 OHM 5%
I roto i te taonga: 10055 pcs
Tikiake: AHA10BJB-4R3.pdf
RFQ
AHA10BJB-3R
AHA10BJB-3R
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 3.0 OHM 5%