AHA10BJB-1R
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA10BJB-1R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASIS MOUNT 1.0 OHM 5%
Ngā Rauemi: AHA10BJB-1R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA10BJB-1R
Tau Wae AHA10BJB-1R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASIS MOUNT 1.0 OHM 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7602 pcs Pepa Raraunga AHA10BJB-1R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M4 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.795" (45.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA10BJB-1K6
AHA10BJB-1K6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.6K OHM 5
I roto i te taonga: 9118 pcs
Tikiake: AHA10BJB-1K6.pdf
RFQ
AHA10BJB-1R2
AHA10BJB-1R2
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.2 OHM 5%
I roto i te taonga: 9149 pcs
Tikiake: AHA10BJB-1R2.pdf
RFQ
AHA10BJB-1R5
AHA10BJB-1R5
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.5 OHM 5%
Tikiake: AHA10BJB-1R5.pdf
AHA10BJB-1R1
AHA10BJB-1R1
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.1 OHM 5%
Tikiake: AHA10BJB-1R1.pdf
AHA10BJB-1R8
AHA10BJB-1R8
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.8 OHM5%
Tikiake: AHA10BJB-1R8.pdf
AHA10BJB-1R3
AHA10BJB-1R3
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.3 OHM5%
Tikiake: AHA10BJB-1R3.pdf
AHA10BJB-1R6
AHA10BJB-1R6
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.6 OHM 5%