AF2010JK-072M4L
YageoYageo
AF2010JK-072M4L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF2010JK-072M4L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.4M OHM 5% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: AF2010JK-072M4L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF2010JK-072M4L
Tau Wae AF2010JK-072M4L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 2.4M OHM 5% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 773655 pcs Pepa Raraunga AF2010JK-072M4L.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa AF Tuhinga 2.4 MOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 MOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film