AF164-FR-07976RL
YageoYageo
AF164-FR-07976RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF164-FR-07976RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 976 OHM 1206
Ngā Rauemi: AF164-FR-07976RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF164-FR-07976RL
Tau Wae AF164-FR-07976RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 976 OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1080634 pcs Pepa Raraunga AF164-FR-07976RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa AF164 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 976
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 976 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals