AF162-JR-07510RL
YageoYageo
AF162-JR-07510RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF162-JR-07510RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606
Ngā Rauemi: AF162-JR-07510RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF162-JR-07510RL
Tau Wae AF162-JR-07510RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1477037 pcs Pepa Raraunga AF162-JR-07510RL.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0606 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Raupapa AF162 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 510
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0606, Convex Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 510 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex