AF122-FR-07105RL
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF122-FR-07105RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 105 OHM 0404
Ngā Rauemi: AF122-FR-07105RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF122-FR-07105RL
Tau Wae AF122-FR-07105RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 105 OHM 0404 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1221682 pcs Pepa Raraunga AF122-FR-07105RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0404 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Raupapa AF122 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 105
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0404 (1010 Metric), Convex Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito 105 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex