AF1206FR-0782RL
YageoYageo
AF1206FR-0782RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF1206FR-0782RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: AF1206FR-0782RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF1206FR-0782RL
Tau Wae AF1206FR-0782RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3262693 pcs Pepa Raraunga AF1206FR-0782RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa AF Tuhinga 82 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 311-82LPTR
82LPTR
82LPTR-ND
AF1206FR0782RL
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film