AF0805JR-0712ML
YageoYageo
AF0805JR-0712ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF0805JR-0712ML
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 12M OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: AF0805JR-0712ML.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF0805JR-0712ML
Tau Wae AF0805JR-0712ML Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 12M OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5938741 pcs Pepa Raraunga AF0805JR-0712ML.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa AF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AF0805JR-0712ML Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 12M Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 12M OHM 5% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film