AF0402FR-0782KL
YageoYageo
AF0402FR-0782KL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF0402FR-0782KL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 82K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: AF0402FR-0782KL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF0402FR-0782KL
Tau Wae AF0402FR-0782KL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 82K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4293650 pcs Pepa Raraunga AF0402FR-0782KL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa AF Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.015" (0.37mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film