AF0201JR-074R7L
YageoYageo
AF0201JR-074R7L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF0201JR-074R7L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.7 OHM 5% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: AF0201JR-074R7L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF0201JR-074R7L
Tau Wae AF0201JR-074R7L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 4.7 OHM 5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4040214 pcs Pepa Raraunga AF0201JR-074R7L.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -100/ +350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa AF Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film