AF0201JR-0739RL
YageoYageo
AF0201JR-0739RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AF0201JR-0739RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 39 OHM 5% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: AF0201JR-0739RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AF0201JR-0739RL
Tau Wae AF0201JR-0739RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 39 OHM 5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5757570 pcs Pepa Raraunga AF0201JR-0739RL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa AF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AF0201JR-0739RL Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 39 Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 39 OHM 5% 1/20W 0201 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film