AC1210JR-0782KL
YageoYageo
AC1210JR-0782KL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC1210JR-0782KL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 82K OHM 5% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: AC1210JR-0782KL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC1210JR-0782KL
Tau Wae AC1210JR-0782KL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 82K OHM 5% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2309585 pcs Pepa Raraunga AC1210JR-0782KL.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Raupapa AC Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film