AC1210FR-0723K2L
YageoYageo
AC1210FR-0723K2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC1210FR-0723K2L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 23.2K OHM 1% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: AC1210FR-0723K2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC1210FR-0723K2L
Tau Wae AC1210FR-0723K2L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 23.2K OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1777767 pcs Pepa Raraunga AC1210FR-0723K2L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Raupapa AC Tuhinga 23.2 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 23.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film