AC1206FR-07510RL
YageoYageo
AC1206FR-07510RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC1206FR-07510RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: AC1206FR-07510RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC1206FR-07510RL
Tau Wae AC1206FR-07510RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3873532 pcs Pepa Raraunga AC1206FR-07510RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa AC Tuhinga 510 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa AC1206FR-07510RL-ND
YAG3887TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film