AC1206FR-0723K2L
YageoYageo
AC1206FR-0723K2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC1206FR-0723K2L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 23.2K OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: AC1206FR-0723K2L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC1206FR-0723K2L
Tau Wae AC1206FR-0723K2L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 23.2K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6601234 pcs Pepa Raraunga AC1206FR-0723K2L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa AC Tuhinga 23.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 23.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film