AC1206FR-07105RL
YageoYageo
AC1206FR-07105RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC1206FR-07105RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: AC1206FR-07105RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC1206FR-07105RL
Tau Wae AC1206FR-07105RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6488189 pcs Pepa Raraunga AC1206FR-07105RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa AC Tuhinga 105 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 105 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AC1206FR-07100RL
AC1206FR-07100RL
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206
I roto i te taonga: 3999884 pcs
Tikiake: AC1206FR-07100RL.pdf
RFQ
AC120
AC120
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 120V 5KA
I roto i te taonga: 88162 pcs
Tikiake: AC120.pdf
RFQ
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 102 OHM 1% 1/4W 1206
Tikiake: AC1206FR-07102RL.pdf
AC1206FR-07100KL
AC1206FR-07100KL
Whakaahuatanga: RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 1206
Tikiake: AC1206FR-07100KL.pdf
AC1200
AC1200
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: CURR SENSE XFMR 200A T/H