9T12062A40R2DBHFT
YageoYageo
9T12062A40R2DBHFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9T12062A40R2DBHFT
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 40.2 OHM 0.5% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: 9T12062A40R2DBHFT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9T12062A40R2DBHFT
Tau Wae 9T12062A40R2DBHFT Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 40.2 OHM 0.5% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5471 pcs Pepa Raraunga 9T12062A40R2DBHFT.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa RT Tuhinga 40.2 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 2390 411 64029
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film