9T08052A2000FBHFT
YageoYageo
9T08052A2000FBHFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9T08052A2000FBHFT
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 200 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 9T08052A2000FBHFT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9T08052A2000FBHFT
Tau Wae 9T08052A2000FBHFT Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 200 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5046 pcs Pepa Raraunga 9T08052A2000FBHFT.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RT Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 2390 401 72001
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film