9T08052A1102DAHFT
YageoYageo
9T08052A1102DAHFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9T08052A1102DAHFT
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 11K OHM 0.5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 9T08052A1102DAHFT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9T08052A1102DAHFT
Tau Wae 9T08052A1102DAHFT Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 11K OHM 0.5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3984 pcs Pepa Raraunga 9T08052A1102DAHFT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 2390 601 61103
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 9T08052A1102DAHFT
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 11k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5% Whakaahuatanga RES SMD 11K OHM 0.5% 1/8W 0805