9C08052A3003JLHFT
YageoYageo
9C08052A3003JLHFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9C08052A3003JLHFT
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 300K OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 9C08052A3003JLHFT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9C08052A3003JLHFT
Tau Wae 9C08052A3003JLHFT Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 300K OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4607 pcs Pepa Raraunga 9C08052A3003JLHFT.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa 9C Tuhinga 300 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 311-300KADKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film