08052R822K9B22D
YageoYageo
08052R822K9B22D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08052R822K9B22D
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 8200PF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08052R822K9B22D
Tau Wae 08052R822K9B22D Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 8200PF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4306 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.024" (0.60mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa Q895202
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 8200pF Nga tono General Purpose