Y406268R0000A0R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y406268R0000A0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y406268R0000A0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 68 OHM 0.05% 0.3W 0805
Ngā Rauemi: Y406268R0000A0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y406268R0000A0R
Tau Wae Y406268R0000A0R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 68 OHM 0.05% 0.3W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14710 pcs Pepa Raraunga Y406268R0000A0R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.3W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±2.5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa FRSH
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 225°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y406268R0000A0R
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 68 Ohm ±0.05% 0.3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05% Whakaahuatanga RES SMD 68 OHM 0.05% 0.3W 0805