Y405750R0000K0L
Hua Hua
Tau Wae: Y405750R0000K0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50 OHM 0.25W PC PIN
Ngā Rauemi: Y405750R0000K0L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y405750R0000K0L
Tau Wae Y405750R0000K0L Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga TRIMMER 50 OHM 0.25W PC PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5574 pcs Pepa Raraunga Y405750R0000K0L.pdf
Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Kāhua Whakamutunga PC Pins Taerangi Tea 21
Rahi / Rahi Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm) Raupapa Accutrim™1242X
RoHS Tūnga Bulk Tuhinga o mua Metal Foil
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga Y405750R0000K0L
Whakaahua nui 50 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Side Adjustment ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga TRIMMER 50 OHM 0.25W PC PIN Puku Momo Side Adjustment