Y404721K5000T19W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y404721K5000T19W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 21.5K OHM 1/10W 1505
Ngā Rauemi: Y404721K5000T19W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y404721K5000T19W
Tau Wae Y404721K5000T19W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 21.5K OHM 1/10W 1505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17069 pcs Pepa Raraunga Y404721K5000T19W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm) Raupapa V15X5PT
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 1505
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga Y404721K5000T19W
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 21.5k Ohm ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1505 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.01% Whakaahuatanga RES SMD 21.5K OHM 1/10W 1505