Y402320R0000C9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y402320R0000C9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y402320R0000C9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 20 OHM 0.25% 0.3W 1206
Ngā Rauemi: Y402320R0000C9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y402320R0000C9R
Tau Wae Y402320R0000C9R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 20 OHM 0.25% 0.3W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19410 pcs Pepa Raraunga Y402320R0000C9R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.3W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Raupapa FRSM
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y402320R0000C9R
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 20 Ohm ±0.25% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25% Whakaahuatanga RES SMD 20 OHM 0.25% 0.3W 1206