Y1746124R000B5L
Hua Hua
Tau Wae: Y1746124R000B5L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 124 OHM 0.1% 0.6W J LEAD
Ngā Rauemi: Y1746124R000B5L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y1746124R000B5L
Tau Wae Y1746124R000B5L Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 124 OHM 0.1% 0.6W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4303 pcs Pepa Raraunga Y1746124R000B5L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.6W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) Raupapa SMR3DZ
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari 3017 J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y1746124R000B5L
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 124 Ohm ±0.1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 124 OHM 0.1% 0.6W J LEAD