Y17458K33000Q3R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y17458K33000Q3R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y17458K33000Q3R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 8.33K OHM 1/4W J LEAD
Ngā Rauemi: Y17458K33000Q3R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y17458K33000Q3R
Tau Wae Y17458K33000Q3R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 8.33K OHM 1/4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3920 pcs Pepa Raraunga Y17458K33000Q3R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Raupapa SMR1DZ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y17458K33000Q3R
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 8.33k Ohm ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.02% Whakaahuatanga RES SMD 8.33K OHM 1/4W J LEAD