Y16337K50000T0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16337K50000T0W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y16337K50000T0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 7.5K OHM 0.01% 0.6W 2512
Ngā Rauemi: Y16337K50000T0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y16337K50000T0W
Tau Wae Y16337K50000T0W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 7.5K OHM 0.01% 0.6W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11942 pcs Pepa Raraunga Y16337K50000T0W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.6W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Raupapa VFCP
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y16337K50000T0W
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 7.5k Ohm ±0.01% 0.6W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.01% Whakaahuatanga RES SMD 7.5K OHM 0.01% 0.6W 2512