Y163230K0000C9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y163230K0000C9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 30K OHM 0.25% 0.4W 2010
Ngā Rauemi: Y163230K0000C9R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y163230K0000C9R
Tau Wae Y163230K0000C9R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 30K OHM 0.25% 0.4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15594 pcs Pepa Raraunga Y163230K0000C9R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.4W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Raupapa VFCP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y163230K0000C9R
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 30k Ohm ±0.25% 0.4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25% Whakaahuatanga RES SMD 30K OHM 0.25% 0.4W 2010